Skip to main content

Villkor för stipendium programet

Alla kan delta i stipendium programmet. Stipendiet kan inte utbetalas i kontanter utan kan endast användas som del av slutbetalningen vid köp av din barskoleutbildning hos Scandinavian Bar Academy. Stipendiet ska användas till bokning av barskola senast 1 år efter dess utskriftsdatum om inget annat framgår. Har du redan bokat din barskola och blir den lyckliga vinnaren, återbetalar vi beloppet från din bokning. Stipendium är personliga och kan inte ges vidare till annan person. Stipendiet är giltigt på kursernas ordinarie pris och kan inte kombineras med andra rabatter eller erbjudanden. Du accepterar samtidigt att Scandinavian Bar Academy Scandinavian Travel Group eller någon av våra partners får skicka nyhetsbrev och SMS. Du kan alltid avanmäla dig från dessa utskick.